Настільна гра Монополія: цікаве проведення вільного часу для дітей і дорослих

Настільна гра Монополія  лідер серед настільних ігор із віковою історією, що розвиває стратегічне мислення, логіку, комунікабельність, тренує пам'ять, терпіння і посидючість. В ході гри потрібно розробити стратегію покупки тієї чи іншої вулиці і прорахувати як свої, так і ходи суперника для перемоги у грі. Крім того, ця гра більш ніж реалістична: в процесі учасники домовляються про угоди, ведуть переговори, а уважно стежачи за грою, можна вирахувати, скільки грошей витратив противник і скільки залишилося, щоб скористатись вигідним моментом.

"Монополія" точно сподобається як дітям, так і дорослим, а щоб виграти, важливо запам’ятати кілька простих і водночас корисних порад:

  • рвіться вперед: що швидше ви рухаєтеся вперед, то швидше зможете скористатись можливістю купити найкращі вулиці та зробити найвигідніші покупки;
  • будьте уважні: правила «Монополії» прості, але займають 5 розворотів з двох сторін буклету дрібним шрифтом; так, правила бізнесу і закони в реальному світі займають куди більше паперу, але і в дитячій грі, і в житті дотримуватись їх обов’язково; до того ж, якщо ви знаєте їх і легко помічаєте тонкощі, то удача буде на вашому боці: ви уникаєте штрафів, не робите зайвих кроків, врешті-решт, не потрапляєте у в’язницю;
  • завжди старайтеся домовитися при можливості: наприклад, якщо у вас дві вулиці червоного кольору, а в іншого гравця третя, ви можете обмінятись вулицями чи просто викупити у нього третю;
  • прораховуйте свої дії: купуючи вулиці, будинки, готелі, отримуючи оренду, потрібно прогнозувати вигоду, визначати, коли варто закласти непотрібну власність і придбати щось вигідніше.

"Монополія"  хороший спосіб дізнатись один одного краще, весело провести час та розвинути навички планування, стратегічне мислення. Вона вчить самостійно приймати важливі рішення та відповідати за свої вчинки, а також розуміти, що гроші  це спосіб досягти мети, і їх важливо вміти правильно вкладати.

Щоб купити "Монополію" за доступною ціною в інтернет-магазині "Котяра", зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, чи залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо вам найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Ми здійснюємо доставку по всій території України Новою Поштою та приймаємо оплату зручним для вас способом, а за відгук із фото ви отримаєте приємну знижку на наступне замовлення. Чекаємо на вас!