Настільні ігри для малюків: як вибрати?

Настільні ігри – чудовий вибір для покращення дозвілля вашого чада та сприяння процесу його всебічного розвитку, адже доведено, що сприймати інформацію та розвиватись в ігровій формі малюкам набагато легше.

Ігровий комплект, незалежно від тематики гри, зазвичай складається з таких елементів, як картки, фішки, кубики тощо. В процесі ознайомлення з правилами гри та з першими спробами перемогти малюк буде розвивати дрібну моторику рук, навички спілкування та роботи в команді, тренуватиме пам`ять, зір та слух, а також свою просторову уяву та логічне мислення. Крім того, дотримуючись правил гри, ваша дитина стане більш терплячою та дисциплінованою, а вирішення головоломок неодмінно матиме позитивний вплив на інтелектуальний розвиток малюка.

Обираючи гру серед численних варіантів, в першу чергу потрібно враховувати вподобання малюка: наприклад, улюблені кольори, улюблену казку чи мультфільм. Дітям до трьох років краще обирати ігри виключно з великими деталями, щоб вони випадково не проковтнули дрібну фішку чи ще якусь детальку. Що стосується тематики ігор для найменших, то краще розглядати примітивні стратегії – завдання, де дитині слід кинути кубик, здійснити визначену кількість ходів, приймати послідовні рішення й навчитись орієнтації у цифрах та кольорах.

Дітям від трьох років можна вибрати складніші варіанти. Хороший варіант – ігри, в яких можна проявляти креативність: створювати різні комбінації слів з визначеної кількості літер, поєднувати бажані кольори у розфарбовці, знаходити кілька способів вирішення поставленого завдання тощо.

Тим, кому вже виповнилося 5 років, такі ігри – ідеальний помічник для підготовки до початкової школи. Ігри, де тренується пам`ять, терплячість та уміння оперувати цифрами неодмінно повинні бути в вашому арсеналі. Проводити своє дозвілля разом з ними у колі всієї сім`ї буде корисно як дорослим, так і малим.

Замовити настільну гру для дітей за доступною ціною з широкого асортименту ви можете в нашому інтернет-магазині "Котяра". У нашому каталозі ви знайдете більше двох тисяч ігор українських та іноземних виробників, а за потреби ми допоможемо зробити правильний вибір та відправимо вашу покупку в будь-яке місто України Новою Поштою якнайшвидше. Оплатити її ви зможете будь-яким зручним для вас способом.

Щоб оформити покупку, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, або залишіть повідомлення на сайті після наповнення корзини, і ми зв’яжемось із вами найближчим часом, щоб уточнити всі важливі деталі. Чекаємо на вас!