Настільні ігри для дітей і дорослих: найпопулярніші варіанти

Скільки б ігор для смартфонів чи комп’ютерів не існувало, вони завжди поступатимуться настільним іграм можливістю по-справжньому об’єднувати людей, відволікати їх від рутини, дозволити їм пізнати один одного краще і допомагати їм розвиватись. 

Мабуть, саме Монополія залишається найулюбленішою настільною грою для дітей та дорослих ось уже кілька поколінь, адже вона будує особливі відносини між гравцями. Крім того, ця гра не стоїть на місці, а значно еволюцінувала за останні роки. Сьогодні існує багато варіацій "Монополії", де ти можеш інвестувати та залучати інвестиції, оплачувати покупки карткою через термінал, збирати податки та будувати власні райони.

Еліас ідеально підходить для галасливої та веселої компанії, яка точно знає, як урізноманітнити своє дозвілля. Всі гравці можуть поборотися за право бути найбільш дотепними і винахідливими! Одна група гравців загадує слова, інші повинні відгадати їх. В сімейній версії гри є 4 групи карток: сімейні та дорослі, дитячі і "дикі". А ще потрібно крутити рулетку, щоб знати, з якої групи картку брати.

UNO — найвідоміша карткова гра: за понад 40 років її існування було продано більше 150 млн. екземплярів. Основний принцип — позбутися своїх карт першим в команді. Гравців в UNO може бути від 2 до 10 людей, а правила гри запам’ятаються з перших разів. Успіх в UNO багато в чому залежить від удачі, але більш важлива тут увага, хороша реакція і трішечки азарту. 

Кортекс підходить як для великої компанії, так і для двох гравців. Головна перевага цієї гри — величезна кількість можливих ігрових ситуацій. Правила досить прості, але розібравшись в них, ви відкриєте для себе одну з найбільш цікавих і розвиваючих настільних ігор. Кортекс розвиває швидкість мислення, логіку, пам'ять, координацію й вміння рахувати.

Залишитися в Живих: Незвідані Землі — пригодницька настільна гра для 1-4 людей в жанрі «виживання». Ця гра унікальна тим, що кожна коробка комплектується випадковим набором двох типів дикої місцевості, унікальними картами речей, ворогів тощо. У ній ви знайдете п’ять різних сценаріїв з незвичайними і цікавими пригодами. Гра досить проста в правилах і призначена в першу чергу для новачків в світі настільних ігор, яким хочеться спробувати цікаву пригодницьку гру.

Щоб купити сімейні настільні ігри для дітей і дорослих у нас, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактної інформації, або залишіть повідомлення на сайті, і ми передзвонимо найближчим часом. Будемо раді допомогти!