Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Аліна June 17, 2020 11:12 am I recommend
 
Commentary: Діти в захваті від ваших настільних ігор, а ми з чоловіком раді, що нарешті знайшли, чим корисним їх зайняти після уроків. Дякуємо, купимо обов’язково ще!
0
 
Ігор May 26, 2020 5:40 pm
 
Commentary: Замовляв у вас дівчині на день народження велику пачку складачок і букет ведмедиків, їй дуже сподобалось, пазли складаємо разом вже кілька днів підряд кожен вечір! Вас порадила подруга дівчини, і я дуже радий що дослухався.
0
 
Ліза May 04, 2020 1:16 pm
 
Advantages: Ціна, асортимент, швидкість доставки
Commentary: Який у вас великий вибір! Штанці на сина сіли ідеально, як і кросівочки, а з маленьким плюшевим песиком носиться цілими днями і відмовляється без нього спати, а з ним спить міцно-міцно. Дякую :)
0
 
Настя April 27, 2020 9:29 am I recommend
 
Commentary: Ви - знахідка! Я і моя дворічна донечка дуже вдячні вам за цікаві м’які пазли. Вона грається і розвивається, а я не переживаю, що вона може поранитись чи щось проковтнути. Вже вибираємо, що замовити наступного разу. Однозначно пораджу вас друзям.
0
 
Виктор April 11, 2020 11:31 am I recommend
 
Commentary: Внучке очень понравился набор для рисования и ваша деревянная раскраска. Дал сайт дочке, сказала, что купит тут что-то еще. А настольная игра, про похищение века, оказалась интересной даже для меня в 46. Спасибо.
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Kotyara | Childen's goods
(main office)

46000, Ukraine, Ternopil region, Ternopil, Lvivska 10/2, 18b
  • +38 (098) 63377XX

Social buttons

 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create