Настільна гра Hobby World Підводні міста (Underwater Cities) (915112)

Настільна гра Hobby World Підводні міста (Underwater Cities) (915112)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару SKU_89349
 
Способи оплати: На карту ПриватБанку 5363-XXX-ХХХХ-1738 , НОВА ПОШТА
Способи доставки: Нова Пошта

Характеристики

Виробник   Hobby World

Опис Настільна гра Hobby World Підводні міста (Underwater Cities) (915112)

Підводні міста (Underwater Cities) : освой світовий океан!

Питання, що гостро стало, про перенаселення Землі змушує людство йти на відчайдушні заходи. Поки першопроходці з побоюванням ступають на Марс, інші виснажені очікуванням космічного новосілля і вирішують проблему підручними ресурсами на рідній планеті. Сушу вже використали на повну потужність, тому не залишається нічого іншого як поринути під воду і створити нову цивілізацію майбутнього.

Настільна гра Підводні міста (Underwater Cities) навчить вас, як вижити в незвичайному місці і звести велику державу з розвиненою інфраструктурою, сільським господарством і комфортом.

Розробкою гри займався чеський геймдизайнер Володимир Сухі. Гра з'явилася в 2018 році і за два роки встигла отримати номінації в преміях:


2018-Golden Geek як Краща стратегія і Гра року;
2019-Goblin Magnifico;
2019-International Gamers Award-General Strategy : Multi-player;
2019-Jogo do Ano.


Судячи з рейтингу BoardGameGeek, емансипація океану зажадалася гравцями, про що говорить 44-е місце серед кращих стратегій і 81-е місце в числі самих кращих ігор зі всього світу.

Готові до незвичайного розвитку власної імперії?

Правильна підготовка до зведення Підводних міст важлива для перемоги!

Настільна гра Підводні міста-це економічна стратегія для 1-4 чоловік, які не шукають Атлантиду, а будують і освоюють власні метрополії на дні морському.

На двосторонньому ігровому полі зображена карта світу, а кожна сторона призначена для різної кількості гравців. По карті розкидані осередки для дій. За гру ви проживете три епохи, тому початкова підготовка вимагає викласти в спеціально відведене місце колоду карт епохи I, а також розмістити інші компоненти.

Кожен гравець отримує двосторонній планшет, карту помічника і підрахунку окулярів, по 3 жетони дій і стартові ресурси (жетони науки, водоростей, сталепласта, кредиту). Вибір сторони особистого ассиметричного планшета залежить від схильності до спрощених або ускладнених партій. Ваш підводний світ почне існування на планшеті з одного несимбіотичного містечка під білим куполом, також розміщуються 2 синіх і коричневий жетони метрополій. Усі гравці отримують на руки по 6 карт епохи, з яких вибирають собі 3, скинувши інші.

Щоб приступити до партії, треба провести ритуал встановлення порядку ходу. За нього відповідає положення маркерів на треках порядку і Федерації. По треку порядку задається черговість ходу на поточний раунд, а просування по треку Федерації визначає порядок ходу на наступний раунд. Чим пізніше ви стартуватимете, тим більше бонусів отримаєте на початку гри.

Підводні міста ростуть, як гриби після дощу!

Епоха I триває 4 раунди, а подальші-по 3 із задіюванням спеціальних колод карт. У одному раунді гравці здійснюють по три ходи.

Кожен хід гравець розпочинає з розіграшу карти з руки і вибору вільного осередку дії з його виконанням.

Додатково до дії застосовується ефект карти за умови, що її колір співпав з кольором осередку дії. Ефекти діляться на моментальні і постійні, може також знадобитися додаткова активація за допомогою спеціальної карти.

Дії і ефекти для 3-4 гравців великі, чим для 1-2, але принцип загальний. Тут можливість отримати ресурси, кредити, карти і переможні окуляри; збудувати несимбіотичне або симбіотичне (фіолетовий купол) місто, тунелі, що сполучають їх, а також окрему будівлю ферми, заводу або лабораторії; поліпшити споруди; просунутися на треку Федерації; отримати спеціальну карту або використати карту активації.

Додаткові переваги і ресурси принесуть також карти виробництва і бонуса.

У кінці ходу гравець повинен добрати карту, а після закінчення раунду усі дружно готуються до наступного, не забуваючи визначити черговість ходу.

Майбутнє закінчення кожної епохи активує послідовні фази виробництва, а гравці отримують ресурси з будов. Не забувайте підгодовувати підводних жителів продукцією водоростевих ферм і обов'язково сполучайте міста в єдину систему, щоб налагодити комунікації і заробити переможні очки. Вивчайте в лабораторіях нові можливості здобичі ресурсів і опріснюйте воду на заводах.

Після завершення останньої епохи настає фінальний підрахунок окулярів, в якому враховуються переможні окуляри за все, що вам вдалося побудувати і підключити до мережі, за залишки коричневих жетонів, ресурсів і карт бонусів. Переможцем ставати гравець з найбільшою кількістю очок.

Настільна гра Підводні міста: будувати, не перебудувати!

Настільна гра Підводні міста-збалансована євростратегія про основу нових імперій в атмосфері підводного царства. Насичена масою дій і поступовим розвитком імперій гра володіє високою реиграбельностью і передбачає декілька варіантів складності з урахуванням державних контрактів і ускладненої сторони планшетів, а також соло режим. Ви зможете задіяти увесь потенціал стратегічного мислення і інженерних здібностей в умовах здорової конкуренції.

Купити настільну гру Підводні міста коштує любителям маневрених дій на ігровому полі і розіграшу карт з руки, результатом яких стає створення ефективних виробничих ланцюжків.

Прихильникам європейської школи настільних ігор про колонізацію простору рекомендуємо також настільні ігри Санта-мария і Ейфорія.

Потурбуйтеся про майбутнє людства вже сьогодні!
 
 

Каталог товарів

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Котяра | Дитячий Магазин
(основний офіс)

46000, Україна, Тернопільська, Тернопіль, Білогірська, будинок 18б
  • +38 (098) 63377XX

Соц. кнопки

 

Новини компанії

Пізнавальні настільні ігри для дітей купуйте у нас!
12 червня 2020 в 16:37

Шукаєте цікавий та ефективний спосіб навчити дитину читати, рахувати, швидко мислити та яскраво фантазувати, або ж просто комфортно провести вільний час у родинному колі? В інтернет-магазині "Котяра" - тисячі настільних…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create