Настільна гра Hobby World Битва за Рокуган (Battle for Rokugan) (915047)

Настільна гра Hobby World Битва за Рокуган (Battle for Rokugan) (915047)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару SKU_65193
 
Способи оплати: На карту ПриватБанку 5363-XXX-ХХХХ-1738 , НОВА ПОШТА
Способи доставки: Нова Пошта

Характеристики

Виробник   Hobby World

Опис Настільна гра Hobby World Битва за Рокуган (Battle for Rokugan) (915047)

Битва за Рокуган (Battle for Rokugan) : великим дайме честь і хвала!

Красиві землі міфічної Японії-обитель древніх богів, духів і драконів, що виховала не одно покоління великих хоробрих воїнів. Смарагдова імперія притягає своїми масштабними територіями клани, які бажають підпорядкувати їх собі. У будь-якому місці, де поселяється прагнення до контролю над провінціями, починаються війни. Тепер і ви залучені у вир подій на карті багатостраждальних земель в настільній грі Битва за Рокуган (Battle for Rokugan).

Масштабні битви сильних армій під проводом японських полководців дайме проходять не лише під егідою Великих Кланів, до яких належать самураї, але і за підтримки сутностей Тіньових земель. Продуманість стратегії, мудрість і хитрість проводирів, сила воїнів приведуть до перемоги лише наймогутнішого дайме.

Сюгэндзя і розвідники, активні бої-контроль над регіонами вам треба отримати

У настільній грі Битва за Рокуган 2-5 гравців вирушають у всесвіт П'яти Кілець міфічної Японії в ролі дайме, що представляють кожен свій клан : Дракона, Однорога, Лева, Фенікса, Краба, Скорпіона або Журавля.

Мета гри криється в прагненні набрати максимально можливу кількість переможних очок. Для перемоги гравцям належить повністю перевтілитися в справжніх полководців, які уміють приймати вірні військові рішення і випереджати суперників в їх ще не реалізованих задумках. У боях братимуть участь армії, флоти і синоби. Куди ж на війні без розвідників, саме вони допомагатимуть дайме проникати в плани супротивників, а божественні жерці ками-сюгэндзя беруться за боротьбу за допомогою сил природи.

Провівши підготовку компонентів, отримавши стартові елементи, гравці ховаються за своїми ширмами з емблемами і описом унікальних здібностей кланів. Перед стартом усі учасники розміщують в столичних і інших вільних провінціях взакрытую жетон контролю.

Партія в настільній грі Битва за Рокуган триває 5 раундів, розбитих на три фази.


У фазу перегрупування позначається перший гравець за допомогою колоди ініціативи. Учасники отримують по 6 жетонів битви, розігрують карти регіонів (за винятком Тіньових земель), що дають одноразові здібності.
Під час фази розміщення залежно від власних планів гравці по черзі викладають в провінціях або на їх межах жетони битв. На початку ходу гравець може розіграти карту регіону Тіньових земель, які наділяють його могутніми здібностями з боку чорної магії. Але замисліться перш, ніж встановлювати контроль над цими краями, вони не додадуть вам честі. Також перед викладенням жетонів бою можуть бути розіграні карти розвідки і сюгэндзя.
У фазу виконання застосовуються ефекти викладених жетонів. Для цього усі жетони на полі розкриваються, порожні або розміщені з порушенням забираються. Першим активується жетон погрому, при цьому усі жетони битви і контролю з розгромленої провінції і її меж забираються. Жетон погрому замінюється жетоном випаленої землі. Наступним може бути активований жетон дипломатії, нейтралізуючий інші жетони битви у вибраній області і встановлюючий світ шляхом заміни жетонів. Наступним етапом стає проведення битв, які відбуваються одночасно шляхом підрахунку сили атакуючої сторони, що захищається. Перемагає у битві клан, що має найбільшу силу, і за результатами битви встановлює контроль в провінції. Коли гравцеві вдалося охопити усі провінції регіону, він отримує його карту.


Підсумковий підрахунок окулярів після п'ятого раунду визначить переможця, при цьому враховуються контрольовані території, зображення квітки на особливих жетонах, результати виконаних таємних цілей.

Битва за Рокуган: японська войовнича міфологія

Настільна гра Битва за Рокуган-глибока ассиметричная стратегія з механіками таємного розставляння, контролю територій і менеджменту руки в атмосфері східного колориту, не позбавленого втручання вищих магічних сил.

Купити настільну гру Битва за Рокуган коштує прихильникам японської міфології і ігрових процесів змагань, поєднаних з продуманою стратегією.

Любителям карткових ігор з неординарними битвами із задіюванням магії або завойовникам природних сил рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Епічні сутички бойових магів : Битва на горі Черепламени і Сила стихій.
 
 

Каталог товарів

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Котяра | Дитячий Магазин
(основний офіс)

46000, Україна, Тернопільська, Тернопіль, Білогірська, будинок 18б
  • +38 (098) 63377XX

Соц. кнопки

 

Новини компанії

Пізнавальні настільні ігри для дітей купуйте у нас!
12 червня 2020 в 16:37

Шукаєте цікавий та ефективний спосіб навчити дитину читати, рахувати, швидко мислити та яскраво фантазувати, або ж просто комфортно провести вільний час у родинному колі? В інтернет-магазині "Котяра" - тисячі настільних…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create